نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
افتتاح طرح هاي مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد استان خوزستان

به مناسبت  فرارسيدن  ایام الله دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور مدیر صندوق استان، فرماندار و برخي از مسئولين استاني و محلي كارگاه تولید و بسته بندی قارچ، کارگاه تولید فرش و تابلو فرش و همچنین کارگاه پوشاک و البسه صنعتی با ظرفيت اشتغال بيش از 20 نفر با حمايت صندوق كار‌آفريني اميد در شهر ستان  اهواز افتتاح شد. 
در اين مراسم مهدي امرايي مدیر صندوق استان خوزستان  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  فجرآفرینان انقلاب اسلامی خاطر نشان نمود: خدمت در نظام اسلامی عبادت است و باید به صورت شبانه روزی در جهت انجام وظیفه و خدمت به مردم شهید پرور و ایثارگر تلاش کنیم. 
وی افزود: بی شک انقلاب اسلامی نه در تاریخ ایران و تاریخ معاصر ما، بلکه در تاریخ جهان و تحولات منطقه ای و جهان اسلام، تاثیر به سزایی گذاشته است و هنوز هم شعاع های آن در عرصه های دیگر نقش آفرین است و به روح امام و شهدا بزرگان انقلاب اسلامی درود می فرستیم و آرزوی عزت و سربلندی برای ملت پر افتخار ایران داریم. 
فرماندار نيز ضمن تقدير و تشكر از همت، تلاش و پيگيري مستمر و خالصانه مجموعه پوياي صندوق كارآفريني اميد از حمايت كامل فرمانداري جهت شناسايي ظرفيتهاي موجود و انجام تمهيدات لازم جهت استمرار فعاليتهاي كسب و كار هاي موجود خبر داد و با بيان اهميت ايجاد شوق و اشتياق در بين جوانان، به ویژه جوان عزیز روستایی تلاش در عرصه اشتغال را بسيار با ارزش دانست و سهم صندوق كارآفريني اميد در ايجاد اين اشتياق در بين مردم را بسيار بالا و با اهميت خواند.


به مناسبت این ایام همچنین طرح توليد مبلمان شهري شهرستان شوش با حضور امام جمعه شهرستان افتتاح گرديد.
اين طرح كه با حمايت صندوق كارآفريني اميد استان خوزستان راه اندازي شده ظرفيت اشتغالزايي ١٠نفر را دارد و علاوه بر توليد مبلمان شهري شوش قادر به توليد و ارسال به شهرستان هاي همجوار نيز مي باشد.
همچنین طرح آزمايشگاه دامپزشكي نیز با حمايت صندوق كارآفريني اميد شهرستان شوشتر راه اندازي و به مناسبت دهه مبارك فجر با حضور سروري فر رييس صنعت، معدن و تجارت شهرستان و جمعي از مسئولين شهرستان شوشتر افتتاح گرديد.
اين طرح با ظرفيت اشتغالزايي٥ نفر علاوه بر پاسخگويي به نياز شهرستان شوشتر قادر به ارائه خدمات آزمايشگاهي به شهرهاي همجوار نيز مي باشد.

افتتاح طرح توليد لباس محلي بختياري و قاليچه شهرستان انديکا، طرح تولید صنایع دستی شهرستان بندر ماهشهر و طرح توليد خاك برگ،كود ورمي كومپست و توليد گلهاي آپارتماني شهرستان لالی هرکدام طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفتند.