نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

افتتاح پروژه های استان آذربایجان غربی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایام دهه مبارک فجر به استان آذربایجان غربی سفر کرد و در این سفر چندین طرح در شهرستان میاندوآب افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.
دکتر ربیعی با حضور در مراسم افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی اظهار داشت: راه اندازی این مرکز سبب می شود تا فعالیت ها و خدمات به صورت آسانتر در دسترس مردم باشد و در مجموع شاهد کاهش آسیب های اجتماعی باشیم. 
دکترعلی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح مرکز نگهداری از دختران بالای 14 سال با نیازهای ویژه شهرستان میاندوآب اظهار داشت: انقلاب اسلامی مظهر خیر جمعی بود و مشارکت جمعیتی عظیم در خلق انقلاب مصداق خیر جمعی است و رسیدگی به محرومین دغدغه امام راحل و مقام معظم رهبری است.
همچنین همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر چندین طرح کارفرمایی و اشتغالزایی از جمله کارگاه شیرینی پزی، تولید نایلکس و آموزشگاه حسابداری در شهرستان نقده با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان افتتاح شد.
گفتنی است صندوق شهرستان نقده در سال جاری بیش از 303 فقره تسهیلات به مبلغ 35 میلیارد ریال پرداخت نموده است.
در دومین روز از دهه مبارک فجر نیز با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان بوکان و جمعی از مسئولین این  شهرستان مهدکودک و آمادگی رولان و کلینیک فیزیوتراپی و لیزر درمانی شهرستان بوکان به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح وبه بهره برداری رسید.


قلی پورمدیر صندوق استان گفت بیش از 54 میلیارد ریال  با 734 فقره تسهیلات در 10 ماه گذشته سال 95 در شهرستان بوکان پرداخت شده است که امید است با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال به 1000 فقره تسهیلات برسد.
افتتاح بزرگترین و منحصر بفرد ترین مرکز تولید فرش استان نیز با تسهیلات حمایتی صندوق کارآفرینی امید طی این ایام افتتاح گردید. این مرکز که در تمامی زمینه های صنعت فرش از جمله رنگ رزی، قالیبافی، ساخت قاب تابلو، شستشوی فرش دستباف، طراحی نقشه فرش دستباف فعالیت می کند، در زمینی به مساحت 10هزار متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان شاهین دژ با حمایت صندوق کار آفرینی امید مورد بهره برداری قرار گرفت.
افتتاح طرح تولید درب و پنجره دوجداره در روستای قولنجی از توابع شهرستان ارومیه و افتتاح طرح تولید لباسهای محلی و مانتو و همچنین تولید ادوات کشاورزی شهرستان اشنویه نیز از دیگر برنامه های این ایام بود.