نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

آغاز عملیات اجرائی شرکت آشیان تعاونی دام سپاهان به مناسبت دهه مبارک فجر

با حضور شهرکی، مدیر صندوق استان اصفهان،  نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، کارشناسان صندوق استان و مقامات محلی، عملیات اجرائی شرکت تعاونی آشیان دام سپاهان به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز گردید.
در این مراسم زارع، مدیرعامل شرکت آشیان دام سپاهان طی سخنانی از تلاش ها و حمایت های صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد این طرح تولیدی بتواند ضمن ایجاد فرصت های شغلی پایدار، در شکوفائی صنایع دامی منطقه مؤثر باشد.
این طرح تولیدی در زمینه تولید خوراک دام و طیور و بسته بندی گوشت در شهرک صنعتی ورزنه فعالیت خواهد داشت و با حمایت 40 میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان، در مدت یک سال به بهره برداری خواهد رسید.
همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور عقدایی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، شهرکی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستانی، عملیات اجرائی کارخانه بِه شیرین کویر کاشان در روستای زید آباد شهرستان آران و بیدگل، کلنگ زنی شد.
این کارخانه تولیدی که در زمینه تولید بستنی فعالیت خواهد داشت، با حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید و ایجاد اشتغال برای 16 نفر، با برنامه ریزی یک ساله به بهره برداری خواهد رسید.