نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

انتخاب مدير صندوق کارآفريني اميد استان ايلام بعنوان مدير برتر در حوزه کارآفريني در جشن پيروزي انقلاب اسلامي

در مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که با حضور مروارید، استاندار و مسئولین دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم در بخش سیوان شهرستان ایلام برگزار شد، جعفر شرف خانی، مدیر صندوق استان بعنوان مدیر برتر در حوزه کارآفرینی در استان انتخاب گردید.
مدیر صندوق استان ایلام ضمن سخنرانی در این مراسم اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان ایلام در سال جاری با حمایت از جامعه هدف در ایجاد و راه اندازی کسب وکاری های خرد و کوچک، نقش بسزایی در ایجاد اشتغال هدفمند و پایدار و نیز افزایش رونق اقتصادی در مناطق مختلف استان داشته است.
شرف خانی در خصوص این انتخاب گفت: این مهم با تلاش و کوشش کلیه همکاران در ارائه خدمات به مردم شریف استان میسر شده است.
وی افزود: انتخاب صندوق بعنوان دستگاه برتر درحوزه مدریت و کارآفرینی در استان ایلام باعث میشود که مجموعه صندوق استان در ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مردم تلاش بیشتری نماید.
گفتنی است به مناسبت دهه مبارک فجر استاندار و هيات همراه از طرح هاي کاشت گیاهان دارویی و طرح بسته بندی خشکبار و محصولات کشاورزی مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد استان ايلام در شهرستان دره شهر بازدید کردند.
شرف خانی مدیر صندوق استان ایلام در خصوص این دو طرح گفت: با راه اندازی این طرح ها، میتوان زمینه ایجاد اشتغال برای بیش از 200 نفر را فراهم نمود.


طرح هاي مورد حمايت صندوق استان ايلام در شهرستان آبدانان، توليد لباس يکبار مصرف و طرح توليد پوشاك با حمایت یک میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید نیز از دیگر طرح هایی بود که در این ایام با حضور استاندار و هیأت همراه مورد بهره برداری قرار گرفت.
طرح های پرورش قارچ با اعتبار 500 میلیون ریال در روستای ولیعصر شهرستان بدره، کارگاه قالی بافی با اعتبار 250 میلیون ریال در روستای دول گلاب، طرح گردشگری با اعتبار 500 میلیون ریال در شهرک ولیعصر و تولید فیلتر در شهرستان ملکشاهی با اعتبار380 میلیون ریال نیز در ایام مبارک دهه فجر با حمایت صندوق استان ایلام و با حضور مسئولین استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.
مدیر و کارکنان صندوق کارآفرینی امید استان ایلام همچنین در این ایام، باحضور در مزار شهدای گمنام، ضمن قرائت فاتحه با آرمان شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.