نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق طرح های استان سیستان و بلوچستان افتتاح گردید

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر همزمان با سفر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرینی امید به سیستان و بلوچستان طرح کارگاه خیاطی با زمینه اشتغال 15 نفر و نیز طرح فروشندگی نفت سفید شهرستان سراوان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
هوشیار در ادامه سفر به استان، در نشستی در محل سالن کنفرانس صندوق زاهدان با مدیران شهرستانها و کارشناسان استان حضور یافت و ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع انسانی پیشنهاداتی جهت بهره وری بیشتر ارائه نمود.
همچنین همزمان با ایام مبارک دهه فجر چندین طرح تولیدی و اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید با حضور مسئولین استانی از جمله یارمحمدزهی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح و به بهره برداری رسید.

دینارزهی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سیستان و بلوچستان در حاشیه برنامه افتتاحیه طرح های تولید مصنوعات چوبی، طرح بسه بندی دستمال کاغذی و همچنین طرح پرورش بلدرچین عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون در شهرستان زاهدان بالغ بر 40 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت گردیده که به صورت مستقیم برای 400 نفر اشتغال ایجاد شده است.
در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نیز، طرح های مورد حمایت صندوق در شهرستانهای زهک و هامون با حضور فرماندار و مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.