نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

با حضور مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت؛
آیین تحویل 30 دستگاه خودرو به ناوگان سواری کرایه عمومی برون شهری در استان خراسان شمالی

آئین تحویل 30دستگاه خودرو به ناوگان سواری کرایه عمومی برون شهری در استان خراسان شمالی با حضور  مهدی فرجی، مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، امین خوش قامت، مدیر صندوق خراسان شمالی، عبداله قدرتی، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جهت توسعه مسیرهای روستایی فاقد ناوگان حمل و نقل عمومی صورت گرفت.
 مهدی فرجی، مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در این مراسم اظهار  داشت: صندوق کارآفرینی امید در زمینه اعطای تسهیلات برای توسعه ناوگان عمومی، نوسازی ناوگان برون شهری و نیز کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، اقدامات خوبی انجام داده است.
فرجی  افزود: در سال جاری، 97 دستگاه ون با اعطای تسهیلات ارزان قیمت این صندوق وارد ناوگان روستایی شده است.
به گفته وی این تسهیلات با تنفس 6 ماهه، در 72 ماه قسط بندی می شود.
مدیر تسهیلات صندوق کارآفرینی امید  درباره اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان سواری حمل و نقل عمومی گفت: امسال سه هزار و 500 متقاضی، با استفاده از این تسهیلات، ناوگان خود را نوسازی نموده اند.
 وی تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با اتحادیه مینی بوسرانی کشور، متقاضیان مشمول، برای خرید مینی بوس تا سقف یک میلیارد ریال، اعتبار تسهیلاتی دریافت می کنند.
امین خوش قامت، مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی نیز اظهار داشت: با توجه به نیاز  توسعه ناوگان عمومی روستایی صندوق استان پیش قدم شد و نسبت به انعقاد تفاهم نامه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام نمود که بر اساس تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با پرداخت 80% مبلغ خودرو و 20% آورده توسط متقاضی این مهم میسر گردید و تعداد 30 فقره تسهیلات جمعاً به مبلغ 7،100،000،000 ریال به متقاضیان پرداخت گردید که موجب تجهیز و مرتفع  شدن مشکل ناوگان حمل و نقل روستایی شد.
در پایان عبدالله قدرتی، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای از تلاش های صندوق در تحقق این مهم تقدیر و تشکر نمود.