نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

برگزاري آخرين نشست سراسري معاونين و مديران ستادي و استاني صندوق كارآفريني اميد در سال 95

آخرين نشست سراسري معاونين و مديران ستادي و استاني صندوق كارآفريني اميد در سال 95 به ميزباني صندوق ستاد مركزي و با حضور مديرعامل صندوق برگزار شد.
در ابتداي اين نشست كه با هدف بررسي عملكرد صندوق استان ها در سالجاري و تببين سياست ها و اهداف صندوق در سال آتي برگزار شد نوراله زاده مديرعامل صندوق كارآفريني اميد ضمن ابراز رضايت از عملكرد صندوق در حوزه حمايت از كسب و كارهاي كوچك و نوپا اظهار داشت: صندوق كارآفريني اميد با وجود منابع اندك مالي كه در اختيار دارد توانسته با عملكرد خود، موجبات رضايت مردم و مسئولين را فراهم آورد.
وي خاطر نشان كرد با ارائه گزارش عملكرد صندوق در سال 95 به هيأت دولت و مجلس شوراي اسلامي، اين حجم از عملكرد صندوق كه جملگي در راستاي سياست هاي اقتصاد مقاومتي دولت تبيين و اجرا شده، مورد توجه مسئولين قرار گرفته است.
در ادامه اين جلسه مديران معاونت تجهيز و تخصيص منابع مالي صندوق به ارائه گزارش هاي كلي عملكرد صندوق در خصوص تجهيز منابع مالي، ميزان پرداخت تسهيلات قرض الحسنه، نحوه توزيع اعتبارات و ميزان وصول مطالبات پرداختند.
در پايان اين نشست نوراله زاده مديرعامل صندوق كارآفريني اميد در آستانه عيد نوروز ضمن تبريك اين ايام اظهار اميدواري كرد معاونين و مديران با برنامه ريزي در راستاي سياست هاي كلي صندوق، سال آينده را با جديت و پشتكار بيشتر به رفع نيازهاي جوانان جوياي كار بپردازند.