نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

پیام نوروزی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:
نقش صندوق کارآفرینی امید در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال نقش مهم و تاثیرگذاری خواهد بود.

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396، نقش صندوق کارآفرینی امید در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال را نقشی مهم و تاثیرگذار برشمرد.
متن کامل پیام نوروزی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
عید نوروز پیام آور شادی، نشاط و از خود رستن و به یار پیوستن است. اینجانب ضمن ابراز صمیمانه ترین تبریک ها، همزمانی آغاز سال 1396 خورشیدی با میلاد مسعود دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) را به فال نیک گرفته و امید دارم که امسال برای مردم ایران زمین سالی، پر از صحت و برکت باشد.
حال که مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال نام نهاده و بار دیگر همچون سال های اخیر بر مسئله اشتغال جوانان تاکید فرمودند این رسالت خطیر بر دوش یکان یکان ارکان دولت از جمله صندوق کارآفرینی امید بعنوان یکی از بازوان توانمند دولت در جهت حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک جوانان، سنگینی می نماید و نقش این صندوق را در جهت نیل به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش نمایان می سازد.
صندوق کارآفرینی امید با عملکرد مثبت خود در دوران فعالیت دولت تدبیر و امید که به زعم دولتمردان، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مشتریان خود، در حال گذار از یکی از درخشان ترین دوران کاری خود در طول 20سال اخیر می باشد آمادگی کامل دارد تا در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد اشتغال برای جوانان ایران زمین، بیش از پیش و با عزمی راسخ تر تمام امکانات خود را بکار گیرد تا در کنار دولت محترم، بر این مهم فایق آید. ان شاالله