نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت:
آیین بهره برداری از یک هزار واحد مسکونی خانواده های دارای بیش از 2معلول در استان خراسان رضوی


آیین بهره برداری از یک هزار واحد مسکونی خانواده های دارای بیش از 2معلول با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، دکتر رشیدیان استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولین استانی در شهر رضویه مشهد مقدس برگزار شد.
دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم با اعلام اینکه رفع فقر مطلق و ایجاد اشتغال فراگیر در اولویت برنامه های اجتماعی دولت دوازدهم قرار دارد افزود: برنامه توانمند سازی تمام افراد نیازمند و خروج از مددجویی از برنامه های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت دوازدهم خواهد بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: برای رفع فقر در حوزه های آموزشی، درمانی و غذایی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در این زمینه ها، برنامه ریزی هایی در حال انجام است.
وی گفت: از ابتدای امسال یازده میلیون حاشیه نشین در اطراف کلانشهر های کشور بیمه شده اند و علاوه بر آن تلاش شده است خانواده هایی که دارای چهار یا پنج مددجو هستند از حداقل دریافتی برخوردار شوند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در تامین مسکن برای تمام نیازمندان دچار مشکل هستیم افزود: در چهار سال دولت یازدهم تلاش شد پروژه مسکن مهر در کشور به اتمام برسد.