نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان در برنامه زنده تلویزیونی اقتصادی شبکه خلیج فارس

یاسر پرورش، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان به عنوان مدیر یکی از دستگاه های حامی اشتغال در برنامه زنده تلویزیونی اقتصادی "کیله" از صدا و سیمای استان هرمزگان حضور یافت.
پرورش در این برنامه که با محوریت نتایج اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دراستان هرمزگان پخش شد، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید نقش اورژانس اشتغال را در کشور ایفا می کند و در این چند سال صندوق کارآفرینی امید همواره در جهت ساماندهی مشاغل  و کسب وکار خرد گام برداشته است.
در ادامه وی با اشاره به تشریح وضعیت کنونی اشتغال استان هرمزگان با توجه به نامگذاری سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» گفت: سیاست‌های صندوق کارآفرینی امید در حوزه حمایت از تولید و اشتغال، با ارائه تسهیلات ارزان قیمت با اولویت مناطق محروم و روستاها و با کمترین ضمانت ممکن ارائه شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید هرمزگان با بیان اینکه تسهیلات صندوق در سه حوزه به متقاضیان پرداخت می‎شود، گفت: در بخش مشاغل خانگی تا سقف 10 میلیون تومان، بخش خویش‎فرمایی یا خوداشتغالی تا سقف 30 میلیون تومان و در بخش کارفرمایی و کارآفرینی تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات قرض‎الحسنه پرداخت می‎شود.
پرورش افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری برای اشتغال‌زایی و اهمیت این امر برای دولت تدبیر و امید، با اجرای طرح روستای بدون بیکار که ایده آن توسط صندوق کارآفرینی امید اجرایی شده است انشا الله به زودی شاهد کاهش معضل بیکاری در روستاهای استان هرمزگان خواهیم بود.