نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

بازدید وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از نمایشگاه مشترک صندوق کارآفرینی امید و سازمان فنی و حرفه ای استان هرمزگان

دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سازگار نژاد، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، جاسم جادری، استاندار هرمزگان، آشوری و ذوالقدر نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، پویافر، فرماندار بندرعباس، سلیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و و جمعی از مسوولان استانی و اهالی رسانه از نمایشگاه مشترک دستاورد های صندوق های خرد محلی زنان روستائی صندوق کارآفرینی امید و دستاوردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه ای بازدید به عمل آورد.
دکتر ربیعی در این بازدید از طرح تولید صنایع دستی روستائیان از نزدیک دیدن کرد و با بانوان روستائی به گفتگو پرداخت و با مراحل تولید این محصولات آشنا شد.
استاندار هرمزگان نیز ضمن تقدیر و تشکر از  تلاشهای صندوق در عرصه حمایت از کسب وکارهای خرد و کوچک جهت اشتغالزایی جوانان، به رؤسای ادارات و سازمانها تاکید کرد با بهره برداری از این فرصت، موانع و مشکلات موجود جهت راه اندازی بستری مناسب برای استفاده از تسهیلات و حمایت های صندوق را برطرف نمایند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در حاشیه افتتاح آموزشگاه و کارگاه های شرکت تعاونی رشمون از دریافت کنندگان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: حضور در این نمایشگاه از سه جهت مهارت آموزی، توانمندسازی وایجاد اشتغال برای افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار مورد توجه است.
دکتر ربیعی افزود: رسالت اخلاقی و انسانی ایجاب می کند در قبال افرادی که فرصت برابری اجتماعی برای پیشرفت در جامعه را ندارند، مسوول بوده و از این افراد حمایت کنیم.
ربیعی درخصوص اقدامات صندوق در زمینه اشتغال و رفع معضل بیکاری گفت: با توجه به سابقه درخشان صندوق کارآفرینی امید در ایجاد اشتغال، باید در همه حیطه های اشتغال خرد وارد شود تا باعث اشتغال زایی پایدار و تثبیت شغل های موجود در سطح استان شود.
وی در ادامه افزود: با توجه به ارتباط مناسب صندوق کارآفرینی امید با سازمان آموزش فنی و حرفه ای باید روابط فی مابین قوی تر شود که نمونه بارز این روابط در ایجاد این طرح بسیار خوب است که باعث ایجاد اشتغال بیش از 80 نفر گردیده است.