نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

پیام مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به مناسبت روز خبرنگار

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید همزمان با 17 مرداد، روز خبرنگار در پیامی این روز را به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح می باشد:
17مرداد ماه «روز خبرنگار» یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم و راویان صدیق اخبار و اطلاعات را به حضور شما خبرنگار عزیز تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد، جهد، صداقت و صراحت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مسئولانه ارج می‌نهم. بی‏شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.
بر خود لازم می‏دانم به عنوان يكي از خادمين عرصه خدمت به امر ازدواج و اشتغال جوانان ایران زمین، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگي‏ناپذير خبرنگاران، به ويژه خبرنگاران حوزه اقتصادی، اشتغال و بانک و بیمه رسانه‏ها، كه در انعكاس اخبار و دست آوردهاي صندوق کارآفرینی امید سعی فراوان داشته‏اند اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را براي ادامه همكاري‏هاي رسانه‏اي به گرمي می فشارم.
 امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف‏سازی  و ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی جامعه، موفق و موید   باشید.