نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

در راستای انعقاد تفاهم نامه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر اهواز صورت گرفت:
مراسم تحویل خودروهای تاکسی و وانت حمل و نقل عمومی مربوط به تفاهمنامه مشترک صندوق کارآفرینی امید، کمیته امداد امام خمینی(ره) و شرکت زامیاد


مراسم تحویل خودروهای تاکسی و وانت حمل و نقل عمومی مربوط به تفاهمنامه مشترک صندوق کارآفرینی امید، کمیته امداد امام خمینی(ره) و شرکت زامیاد، با حضور نوراله زاده مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید ، شریعتی استاندار خوزستان و الباجی نماینده مردم شریف اهواز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در ابتدای مراسم شریعتی ضمن خوش آمدگویی به مدیر عامل صندوق و هیئت همراه از زحمات مجموعه صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان تقدیر و تشکر کرد. شریعتی آغاز تحویل خودروهای نو و با امکانات بالا را اقدام و حرکتی مثبت در جهت رفاه هرچه بیشتر مردم اهواز و استان برشمرد.
در ادامه نوراله زاده مدیرعامل صندوق با مثبت ارزیابی کردن اقدامات انجام شده و برنامه های آتی صندوق استان از آمادگی صندوق در جهت تسریع در تحقق این برنامه ها خبر داد.
در این مراسم نوراله زاده ضمن آرزوی موفقیت برای رانندگان زحمت کش، با اهداء سوییچ خودروها به رانندگان، این طرح را مورد بهره برداری قرار داد.


در پایان این مراسم شریعتی، استاندارخوزستان از امرایی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد.
در ادامه سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به استان خوزستان ایشان با حضور در شهرستان دزفول چهار طرح اشتغالزا در این شهرستان را که با حمایت مالی صندوق ایجاد گردیده اند را مورد بهره برداری قرار داد.
این چهار طرح عبارت بودند از طرح تولید روغن کنجد، طرح تمیز کردن و بسته بندی ماهی و طرح تولید عرقیجات و اسانس گیاهی و طرح شستشوی سیفی جات و هویج
در این مراسم که با حضور پاپی زاده نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی و آصفی فرماندار دزفول برگزار شد، از زحمات صندوق کار آفرینی امید تقدیر و تشکر ویژه بعمل آمد.
در حاشیه این مراسم نوراله زاده با بیان اینکه این نوع طرح ها با توجه به نیاز شهرستان دزفول بسیار مفید می باشند از جامعه جوان و مردم خواست تا با بررسی این طرح ها و نیاز سنجی منطقی و منطقه ای، در انتخاب شغل مناسب برای خود دقت لازم را بعمل آورند.


 .