نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید صورت گفت؛
افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های صندوق کارآفرینی امید در جنوب استان کرمان

همزمان با سفر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به استان کرمان نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های صندوق کارآفرینی امید در جنوب استان کرمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
در این نمایشگاه کارآفرینانی در رشته های کشاورزی، صنایع دستی، صنایع تبدیلی و سایر رشته ها به عرضه محصولات تولیدی خود پرداختند.
 نوراله زاده ضمن بازدید از نمایشگاه اظهار داشت: همانطور که میبینیم فعالیت های صندوق بر فرصت ها و مزیت های منطقه استوار است و این نمایشگاه نشان دهنده وجوه تمایز اقدامات صندوق کارآفرینی امید است. 
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل این صندوق در استان کرمان افزود: عملکرد همکاران ما در استان کرمان مثبت و تاثیر گذار بوده اما استان مزیت ها و پتانسیل های بسیار بالایی دارد که همت همه دستگاه های اجرایی را می طلبد و صندوق به تنهایی توان پاسخگویی به آنها را ندارد.
همچنین طی این سفر با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان صندوق استان، توزیع برق شمال و کمیته امداد امام خمینی استان منعقد گردید.
این تفاهم نامه که با موضوع راه اندازی 200 نیروگاه تولید برق خورشیدی 5 مگاواتی به امضای سه طرف رسید، 200 نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی با دریافت تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید و با همکاری شرکت نیروی برق شمال استان کرمان اقدام به راه اندازی نیروگاه های خورشیدی 5 مگاواتی نموده و به خودکفایی خواهند رسید.
طبق این تفاهم نامه به مدت 20 سال شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان خرید برق تولید شده توسط این واحد ها را تضمین نموده است.