نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

حضور صندوق کارآفرینی امید در چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور با حضور 180شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در کیش آغاز به کار کرد.
آئین افتتاح این رویداد با حضور مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، عبدالرضا همتی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، علی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی کشور و گرهارد شولتس معاون وزیر حمل و نقل و آی تی آلمان در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.
صندوق کارآفرینی امید با هدف ارائه گزارش عملکرد و معرفی خدمات مختلف خود در حوزه حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک در این رویداد مهم حوزه بازار پولی- مالی شرکت نموده است.
دکتر همتی، رئيس کل بيمه مرکزي ايران و نائب رئیس پیشین هیأت مدیره صندوق کارآفرینی امید طی بازدید از غرقه صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: صندوق توانسته است همگام با سیاست های دولت با پرداخت تسهیلات به افراد جویای کار در رفع مشکل بیکاری کشور گامی مهمی بردارد و از حضورصندوق کارآفرینی امید در این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است رویداد کیش اینوکس 2017 می تواند همسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و سیاست های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، با دستاوردهای قابل توجه اقتصادی برای کشورمان همراه باشد. 
نمایشگاه کیش اینوکس و فرصت های سرمایه گذاری کشور در ابعاد مختلف بویژه بین المللی پر محتوا است و این رویداد مهم در واقع مهر تاییدی بر سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید است.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 21 هزار متر مربع با حضور 260 شرکت کننده داخلی و 60 شرکت خارجی در قالب هیات های بین المللی مشارکت کننده و بازدید کننده از 25 کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برپا شده است.
چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بیمه، بانک و خصوصی سازی از تاریخ 8 لغایت11 آبان ماه در جزیره کیش برپاست که طی آن فرصت های سرمایه گذاری در ایران برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی خواهد شد.