نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

همراهی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان همدان

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان همدان با همراهی اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان شرکت کرد.
در ابتدای این جلسه دکتر صیدایی، رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان با تبیین ساختار تشکیلاتی اقتصاد مقاومتی استان همدان به ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت.
در ادامه استاندار همدان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: همدان متعهد به ایجاد 19 هزار شغل در سال جاری است و در نیمه نخست امسال 11 هزار و 401 فرصت شغلی در این استان ایجاد شده است با این رویه به طور حتم تا پایان سال از مرز سهم تعیین شده عبور خواهیم کرد.
همچنین خجسته نماینده مردم همدان در خانه ملت با بیان این که هرکس یک شغل ایجاد کند قهرمان ملی است، خاطرنشان کرد:  در حال حاضر مقام معظم رهبری و دولت و مجلس تاکید بر ایجاد اشتغال دارند.
برنامه های اشتغالی و تسهیلاتی که دولت برای گسترش اشتغال و همچنین کاهش بیکاری در نظر گرفته است، طرح اشتغال فراگیر، طرح اشتغال روستایی که صندوق کارآفرینی امید نیز یکی از عوامل اجرایی این طرح است و طرح کارورزی از جمله موارد مطروحه در ادامه این نشست بود.
همچنین بازدید از شهرستان های بهار، تویسرکان، نهاوند، ملایر و افتتاح مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تویسرکان و بیمارستان بازسازی شده شهید غرضی تامین اجتماعی شهرستان ملایر و حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار و خانه امید شهرستان نهاوند از دیگر برنامه های این سفر بود.