نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از خبرگزاری روستا

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از خبرگزاری روستا بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های این خبرگزاری قرار گرفت.
نوراله زاده در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری های آتی به ارائه رهنمودهایی بمنظور ارتقاء کمی و کیفی این رسانه پرداخت و اظهار امیدواری کرد که این خبرگزاری منشاء کار بزرگی در حوزه توسعه روستایی در کشور باشد.
وی مشارکت در برگزاری جشنواره های روستایی، ارتباط مستقیم با دهیاران و کارآفرینان روستایی، راه اندازی بخش ارائه آموزش و مشاوره های تخصصی و... را از جمله راهکاری موثر بمنظور گسترش فعالیت های این رسانه مطرح کرد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید همچنین با تاکید بر ضرورت حمایت از جشنواره های روستایی به راه اندازی جشنواره سازهای سنتی در روستای فش استان کرمانشاه، با حمایت صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد.
نوراله زاده اظهار داشت: اینگونه جشنواره ها علاوه بر معرفی روستا و محصولات تولیدی روستائیان، ظرفیت های بوم گردی و گردشگری روستایی و در نتیجه اشتغال محلی را نیز تقویت می نماید.
گفتنی است خبرگزاری روستا رسانه‌ای تخصصی روستاها و عشایر ایران می‌باشد که در چهارمین همایش روز ملی روستا و عشایر در ۱۵ مهر ماه سال ۱۳۹۶ توسط دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهور در سالن اجلاس سران رونمایی شد.

http://roustanews.ir