نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

مديرعامل صندوق کارآفريني اميد بهمراه وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به کردستان سفر کرد

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید و اعضای هیئت دولت طی سفر به استان کردستان ضمن بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی در مراسم کلنگ زنی معدن طلای سقز و آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تأمین اجتماعی سقز حضور یافتند.
ربیعی  در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان کردستان با اشاره به اینکه کردستان نباید شاهد نابرابری و تبعیض باشد اظهارداشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های ویژه ای برای رفع این نابرابری ها دارد.
وی افزود: این استان دارای ظرفیت های ارزشمندی چون مرز گسترده است که براحتی با بهره مندی از این بستر می توان اقدام به تولید و اشتغال کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بودجه ریزی امسال را عملیاتی دانست و گفت: 2 برنامه مهم در بودجه امسال تاکید بر ایجاد اشتغال و رفع فقر مطلق است.
ربیعی تاکید کرد معتقدم باید در شرایط برابر کار کرد و از نظر تنوع قومی، همه اقوام را دید تا به توسعه همه‌جانبه دست یابیم.  ظرفیت‌های کردستان بالاست و اعتقاد دارم سهم کردستان بیشتر از اینهاست و روزهای خوبی در انتظار این استان خواهد بود چون مسئولانی دغدغه‌ مند دارد. 
عزت پور مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان ضمن تشریح جزئیات این سفرافزود: ادای احترام به مقام شامخ شهدا، شرکت در کارگروه تخصصی اشتغال استان، بازدید از درمانگاه تأمین اجتماعی و منطقه ویژه اقتصادی بانه، شرکت در شورای اداری شهرستان بانه و نشست شورای اداری شهرستان‌های سقز و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله برنامه‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراهی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، اعضا هیئت دولت و نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در این سفر بود.