نشریات مرتبط نشریات مرتبط

نشریه داخلی نشریه داخلی

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

تقدير استاندار آذربايجان شرقي از عملکرد صندوق کارآفريني اميد

جلسه ارائه گزارش عملکرد شش ماهه دوم صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان شرقی با حضور جناب آقای دکتر خدابخش استاندار ،کریم زاده سرپرست صندوق کارآفرینی امید ، هاشم زاده مدیر کل امور اقتصادی و جذب سرمایه گذاری و کرمی مدیرکل امور روستایی در سالن جلسات ویژه استانداری آذربایجان شرقی برگزار گردید.
  در این جلسه سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان گزارشی از عملکرد شش ماهه دوم صندوق استان ارائه و فعالیت صندوق کارآفرینی امید استان در حوزه اشتغال و ظرفیت های موجود منطقه ای را تشریح کردند..
کریم زاده  با اشاره به محدویت های اعتباری بوجود آمده و راهکارهای بیرون رفت ازآن و همچنین بحث به گردش درآورن سرمایه های انباشت شده در دست مردم را مطرح نمود و به جایگاه ممتاز صندوق استان در بحث وصول مطالبات اشاره کرده و گفت: با تلاش و همدلی مجموعه صندوق استان توانسته ایم در امر وصول مطالبات در شش ماهه دوم از رتبه 28 به رتبه های اول و دوم برسیم که این امر باعث رفع مشکلات  مربوط به محدویت اعتباری صندوق استان شده و توانسته چشمه جوشان ایجاد اشتغال را که متکی به توان مالی مجموعه صندوق است به فوران در بیاورد.
سرپرست صندوق استان با اشاره به طرح های افتتاح شده در هفته دولت و دهه فجر که با حضور فرمانداران و مسئولین ارشد استان انجام شده عنوان نموداین طرح ها نمونه از صدها طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید است..
ایشان با اشاره به حمایت صندوق از طرح های بوم گردی و گردشگری تبریز 2018 ، تکمیل زنجیره های تولید ، حمایت از بانوان کارآفرین در قالب صندوق های خرد محلی ، طرح های دانش بنیان و ایده های خلاقانه دانشجویان دانشگاههای هنر اسلامی از استاندار آذربایجان شرقی بابت اعتقاد، اعتماد و حمایت از صندوق استان آذربایجان شرقی تقدیر و سپاسگزاری کردند.
دکتر خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به جوان گرایی در صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان شرقی روحیه تلاش و خستگی ناپذیری را از خصوصیات جوان ایرانی برشمرد و از سرپرست صندوق استان خواستند از موقعیت بوجود آمده در جهت خدمت به مردم بهره کافی را ببرد و مسئولیت را بعنوان امانتی الهی دانسته و از آن حفاظت کند. ایشان در بخش دیگر از سخنان خود فرمودند گزارشات خوب و ارزشمندی از صندوق استان در زمینه ایجاد اشتغال به جوانان به گوش می رسد که باعث مسرت و قابل تقدیر است