نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

صندوق کارآفريني اميد با 30غرفه استاني در سومين نمايشگاه دستاوردهاي روستائيان و عشاير حضور يافت

صندوق کارآفرینی امید با 30غرفه استانی و 5 غرفه اختصاصی در سومین نمایشگاه دستاوردهای روستائیان و عشایر حضور یافت.
غرفه های صندوق کارآفرینی امید صبح امروز با حضور نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افتتاح شد و در ادامه مدیرعامل صندوق از غرفه های صندوق بازدید کرد.
نوراله زاده در گفتگو با غرفه داران روستاها را یکی از مهمترین پایگاه های تولید و رفع نیازهای اساسی جامعه دانست و بر ضرورت توجه به مزیت رقابتی هر منطقه وحمایت از تولید یک محصول محوری در روستا و جلب مشارکت اهالی برای گرایش به شغل مشترک برای کسب درآمد و گسترش مزیت های روستا تاکید کرد.
گفتنی است صندوق کارآفرینی امید به عنوان متولی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کسب و کارهای خرد و کوچک حمایت از روستاها را در قالب طرح های "هر روستا، یک محصول" ، "روستای بدون بیکار" ، "صندوق های اعتباری خرد محلی"  دنبال می نماید که در این نمایشگاه فعالیت های صورت گرفته در این زمینه در قالب غرفه های اختصاصی به نمایش گذاشته شده است که غرفه گل روستای گایکان استان لرستان در قالب طرح هر روستا یک محصول، غرفه روستای اسطلخ جان استان گیلان در قالب روستای بدون بیکار و غرفه صندوق های اعتباری خرد محلی استان فارس از آن جمله می باشند.
همچنین وام گیرندگان روستایی صندوق کارآفرینی امید در قالب 30 غرفه استانی محصولات تولیدی خود را که عمدتا صنایع دستی محلی و بومی منطقه میباشند در این نمایشگاه عرضه می نمایند.
از دیگر غرفه های اختصاصی صندوق کارآفرینی امید می توان به غرفه طرح "دست آفرین" اشاره نمود که بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری تهران و صندوق کارآفرینی امید استان تهران به منظور حمایت از کسب و کارهای کوچک و خانگی شکل گرفته است.
سومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر از تاریخ 15 تا 18 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان علاقمندان می باشد.