نشریه داخلی نشریه داخلی

نشریات مرتبط نشریات مرتبط

صفحات استانی صفحات استانی

خبر خبر

بازديد معاون توسعه روستايي و مناطق محروم کشور از غرفه هاي صندوق در نمايشگاه توانمندي‌هاي روستاييان و عشاير

دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از غرفه های صندوق کارآفرینی امید بازدید کرد و از نزدیک با غرفه داران به گفتگو پرداخت.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در این دیدار به گفتگوی صمیمانه با غرفه داران پرداخت و با دغدغه های آنها درخصوص فروش محصولات و مشکلات دریافت وام‌های اشتغال روستایی آشنا شد.
اژدها کش مدیرعامل صندوق های خرد محلی استان فارس در دیدار با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور اظهار داشت: محصولات روستاییان و عشایر که بعضا با کیفیت‌های خوبی نیز ارائه می شود، بازار مناسبی در شهرستان ها ندارند و برگزاری اینچنین نمایشگاه هایی برای فروش محصولات روستاییان بسیار لازم می باشد.
غرفه داران در دیدار با دکتر رضوی ضمن ابراز رضایت از نمایشگاه برگزار شده خواستار تبلیغات وسیع نمایشگاه در سطح شهر تهران و حمایت بیشتر دولت از برگزاری اینچنین نمایشگاه هایی شدند.
گفتنی است وام گیرندگان صندوق کارآفرینی امید در قالب 40 غرفه محصولات تولیدی خود را در این نمایشگاه به عرضه گذاشتند و مشاوران و کارشناسان صندوق نیز در طی این ایام همه روزه ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم پاسخگوی مراجعین بودند.
همچنین در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه قرعه کشی تسهیلات قرض الحسنه 30میلیون ریالی در بین خریداران غرفه های صندوق کارآفرینی امید که مجموع خرید آنها بالغ بر یک میلیون ریال بود، برگزار شد.
این مراسم با حضور خریداران و بازدیدکنندگان، غرفه داران و مسئولین صندوق کارآفرینی امید در محل غرفه روستای بدون بیکار در سالن 25B برگزار شد و 12نفر به قید قرعه انتخاب شدند.