بازديد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از طرحهاي استان سمنان به منظور تسهيل روند پرداخت

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از طرحهای استان سمنان به منظور تسهیل روند پرداخت

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ چاپ خبر
بازديد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از طرحهاي استان سمنان به منظور تسهيل روند پرداخت

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید طی بررسی و بازدید میدانی از طرح های اشتغال کارآفرینان و متقاضیان شهرستان گرمسار و ایوانکی، دستورات لازم را جهت تسریع در امور جاری و همچنین برطرف نمودن چالش‌ها و مشکلات متقاضیان صادر نمود.
در این سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به‌همراه سعیدی مشاور مدیرعامل، فتحعلی مدیر تجهیز منابع، مددپور مدیر ارزیابی طرح ها، آشنا مدیر معین استان سمنان و حافظی معاون مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان، عرب سرهنگی رئیس صندوق شهرستان گرمسار و کارشناسان ستاد سمنان از طرح های شهرستان بازدید نمودند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ابتدا باتوجه به مشکلات عدیده طرح آقای ساکت با موضوع تولید ظروف پذیرایی آرکومیکس که درخواست تسهیلات به منظور ساخت، تجهیز و راه اندازی طرح را داشت، بازدید نمود و ضمن بررسی محیط و همچنین ضمن بررسی پیشرفت ساخت و ساز،  به بیان راهکارهای موجود و آسانترین روش دریافت تسهیلات برای اجرای پروژه پرداخت.
نوراله زاده در ادامه از طرح شرکت امواج رسان صنعت پایتخت آقای کبیری واقع در ناحیه صنعتی جنت آباد ایوانکی که با شرکت در مسابقه میدون درخواست تسهیلات به مبلغ 40.000.000.000 ریال و تعهد 25 نفر اشتغال مستقیم را داشت، بازدید نمود.
نوراله زاده با بررسی شرایط اجرای طرح در کارگاه جدید مجری طرح در ناحیه صنعتی، پالایش تجهیزات و ماشین آلات موجود و همچنین بررسی رقبای شرکت مذکور در منطقه، به راهنمایی نامبرده جهت خرید تجهیزات مورد نیاز پرداخت و دستورات لازم را جهت استفاده نامبرده از سرمایه درگردش و ایجاد اشتغال جدید، صادر نمود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی سپس با حضور در منطقه سردره-روستای مرزن آباد از طرح رستوران بین راهی خانم اشرفی که با دریافت تسهیلات به مبلغ 15.000.000.000 ریال، تاکنون توانسته نسبت به راه‌اندازی نزدیک به 80% از طرح مصوب شده خود (خرید تجهیزات و ساخت و ساز) اقدامات لازم را انجام دهد، بازدید کرد و دستورات لازم را جهت تسریع امور متقاضی طرح صادر نمود.
وی در پایان با عزیمت به روستای چهار قشلاق از طرح شرکت نگین پیچ کویر گرمسار به مدیریت آقای غلامی بازدید نمود و افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که شعار امسال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها است، پرسنل صندوق کارآفرینی امید تمام سعی و همت خود را برای ایجاد تولید در همه بخش‌ها و مانع زدایی‌ها بهکار می‌گیرند و به همین جهت این تیم اعزامی امروز برای تبعیت از این شعار به استان سمنان سفر کرده است.

نوراله زاده ضمن بررسی مکان کارگاه فعلی و سابق نامبرده، صحبت با کارگران کارگاه مذکور و بررسی تجهیزات موجود، به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون راهکارهای اجرائی و اقدامات مورد نیاز پرداخت و با توجه به پتانسیل و توانایی مجری طرح دستور بررسی درخواست تسهیلات مجدد نامبرده را صادر نمود.