ديدار استاندار خراسان جنوبي با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد

دیدار استاندار خراسان جنوبی با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۴۰۰ چاپ خبر
ديدار استاندار خراسان جنوبي با مديرعامل صندوق کارآفريني اميد

 

این دیدار با حضور زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی و به منظور پیگیری افزایش اعتبارات قانون حمایت از اشتغال روستایی و عشایری، اعتبارات مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات به کارآفرینان و افراد جویای کار در مناطق شهری و حاشیه شهرو پیگیری و درخواست افزایش اعتبارات لازم در راستای تحقق تفاهم‌نامه‌های وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد  میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی با استانداری خراسان جنوبی در دفتر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در تهران انجام شد.  

در این جلسه استاندار خراسان جنوبی از خدمات و برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید در حمایت از طرح‌های اشتغالزا و کسب و کارهای خرد و کوچک در سطح استان تشکر و قدردانی نمود.

دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با استقبال از حضور گرم استاندار خراسان جنوبی، آمادگی صندوق برای حمایت از طرح‌ها و کسب و کارهای روستایی به‌خصوص در حوزه فرآوری محصولات معدنی استان و محصولات استراتژیک زرشک و زعفران و عناب تاکید و قول مساعد داد.

در این جلسه دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید دستورات لازم برای تامین اعتبار قریب به ۳۰۰ میلیارد ریال در مورد طرح‌ها و برنامه‌های درخواستی استاندار خراسان جنوبی را صادر نمود.

در این جلسه زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان نیز گزارشی از عملکرد پرداخت تسهیلات در استان به محضر استاندار و مدیرعامل ارائه نمود.