۸۲۳ميليارد ريال تسهيلات به صندوق کارآفريني کهگيلويه و بويراحمد اختصاص يافت

۸۲۳میلیارد ریال تسهیلات به صندوق کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ چاپ خبر
۸۲۳ميليارد ريال تسهيلات به صندوق کارآفريني کهگيلويه و بويراحمد اختصاص يافت

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت:۸۲۳میلیارد ریال تسهیلات بانکی تبصره ۱۸ این صندوق در استان اختصاص یافته و به زودی به متقاضیان پرداخت می شود.

حاجی پور تاکید کرد:۲۷۱پرونده برای متقاضیان تسهیلات تبصره ۱۸ از صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده و متقاضیان پس از انجام مراحل قانونی تسهیلات درخواستی را دریافت می کنند.

وی بیان کرد: تاکنون ۱۵۷میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ این صندوق در قالب ۷۹پرونده در استان پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: براساس ارزیابی که چند روز پیش انجام شده صندوق کارآفرینی امید استان رتبه یازدهم در میان استان های سراسر کشور را کسب کرده است.

حاجی پور تاکید کرد: متقاضیان این تسهیلات بانکی باید براساس تفاهم نامه ای که با ۶ دستگاه اجرایی متولی منعقد شده از دستگاه های اجرایی متولی شناسایی و پس از تصویب در کمیته اشتغال به صندوق کارآفرینی امید معرفی شوند.

وی با اشاره به اینکه تا پایان تیر ماه برای پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ زمان باقی مانده است ابرازامیدواری کرد: تا پایان زمان مشخص شده همه یکهزار و ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده در استان از محل این تسهیلات جذب شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: این صندوق سال ۱۴۰۰ یکهزار و ۸۰۰فقره تسهیلات به مبلغ ۸۳۰ میلیارد ریال  تسهیلات بانکی به متقاضیان در این استان پرداخت کرده است.

حاجی پور اظهار داشت: تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در بخش های  صنایع دستی، گردشگری، کشاورزی و خدمات پرداخت شده است.