پرداخت 153 ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي در نيمه اول سال جاري

پرداخت 153 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در نیمه اول سال جاری

تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۹ چاپ خبر
پرداخت 153 ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي در نيمه اول سال جاري

 

 

 

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل خبرداد؛


پرداخت 153 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی

در نیمه اول سال جاری

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت 153 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی طی سه ماه اول سالجاری در سطح استان خبر داد.
بابایی مهراظهار داشت: مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی و مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال هم از محل مشارکت صندوق توسعه ملی بوده است که به متقاضیان پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه این مقدار تسهیلات در قالب 218 فقره پرداخت شده است، تصریح کرد: 115 فقره تسهیلات از محل منابع داخلی  و 13 فقره هم از محل مشارکت صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.
بابایی مهر با بیان اینکه این تسهیلات در بخش‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعت و خدمات بوده است، ادامه داد:  ۱۳ پرونده تسهیلاتی به مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال برای طرح‌های روستایی و عشایری پرداخت شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل با بیان اینکه تسهیلات پرداختی این صندوق در سه ماهه اول سالجاری موجب اشتغالزایی 170 نفر را فراهم کرده است، گفت:  رسالت اصلی صندوق کارآفرینی امید حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک و طرح های کارآفرینی اشتغالزا می باشد و اجرای برنامه های استراتژیک محور صندوق از جمله روستای بدون بیکار، هرروستا یک محصول، صندوق های خرد محلی زنان روستایی و غیره می باشد.
بابایی مهر اضافه کرد: این صندوق در راستای برنامه های خود و در چارچوب های قوانین آماده پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای خرد است.