بيش از ۳۴۰ ميليارد تومان تسهيلات از ابتداي سال تا کنون پرداخت شد

بیش از ۳۴۰ میلیارد تومان تسهیلات از ابتدای سال تا کنون پرداخت شد

تاریخ انتشار : ۲ مرداد ۱۳۹۹ چاپ خبر
بيش از ۳۴۰ ميليارد تومان تسهيلات از ابتداي سال تا کنون پرداخت شد

نوراله زاده مدیر عامل صندوق کار آفرینی کشور در سفر یک روزه خود به استان مازندران در هیاتی بلند پایه با حضور خیریان پور معاون اقتصادی استانداری مازندران،سعادتی و کریمی نمایندگان بابل در مجلس شورای اسلامی، ولیزاده فرماندار ویژه بابل،ائمه جمعه ،گل محمدی مدیر صندوق کارآفرینی مازندران از دو طرح مجموعه ورزشی آسا پارک تاجی و گلخانه کلبه آهار در روستای اله چال ، بازدید و در جلسه فرمانداری بابل با موضوع بررسی پتانسیل های شهرستان و تسهیلات اشتغال روستایی شرکت کرد و در پایان این جلسه تفاهم نامه ای جهت حمایت از اشتغال روستایی در قالب طرح هر رو ستا یک محصول و روستای بدون بیکار و همچنین حمایت از صندوق های خرد محلی ، با مسئولین این شهرستان امضاء کرد .

مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور در حاشیه این سفر در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت:با توجه به اینکه مرحله پنجم اشتغال پایدار روستایی آغاز شده است و قصد حمایت از طرح های اشتغال روستایی را داریم در سفر به استان مازندران به بررسی طرح ها پرداختیم. وی افزود:  سهم ما در مرحله پنجم افزایش قابل توجهی پیدا کرده است درصدد می باشیم ساماندهی طرح های اشتغال روستایی را در راستای توسعه روستاها عملیاتی نماییم.

 

نوراله زاده، با بیان اینکه : سهم مازندران از اعتبارات مالی را با توجه به ظرفیت ها و شرایطی که دارد بیشتر از حد معمول در نظر گرفته ایم افزود: همچنین بدنبال خلاقیت در عرصه کسب و کار تولید ایجاد محصولات جدید می باشیم تا منجر به افزایش درآمد مردم شود.

 

وی همچنین گفت: از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بیش از ۳۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است ضمن اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان از تسهیلات مردمی  را به دلیل کرونا و کمک به مردم  به تاخیر انداختیم.

نوراله زاده پس از بازدید از طرح های فوق از طرح پرورش ماهیان خاویاری در بابل نیز بازدید بعمل اورد .