صندوق کارآفريني اميد بايد بعنوان يک برند اجتماعي بسيار قوي در کشور مطرح شود

صندوق کارآفرینی امید باید بعنوان یک برند اجتماعی بسیار قوی در کشور مطرح شود

تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ چاپ خبر
صندوق کارآفريني اميد بايد بعنوان يک برند اجتماعي بسيار قوي در کشور مطرح شود

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان خوزستان؛

صندوق کارآفرینی امید

باید بعنوان یک برند اجتماعی بسیار قوی در کشور مطرح شود

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، در سفر به خوزستان ضمن دیدار با مراجعین از نزدیک با کارکنان صندوق استان گفت: ما می خواهیم ظرف همین مدت کوتاه صندوق را به عنوان یک برند اجتماعی در حوزه منابع انسانی مطرح کنیم به نحوی که کار کردن در صندوق مایه افتخار کارکنان باشد.

در این نشست نوراله زاده ضمن تشکر ازمدیریت و کارکنان صندوق استان خوزستان و تبریک هفته تعاون گفت: با توجه به موقعیت خاص و شرایط ویژه اقتصادی در استان خوزستان، با تلاش مستمر و همکاری و همدلی تمامی همکاران باید گامهای موثری برای ساماندهی و رفع معضل اشتغال و بیکاری که از دغدغه های اساسی مردم و دولت می باشد برداشته شود .

وی با بیان رویکردهای صندوق و آینده پیش رو، پایدارکردن کسب و کارهای خرد و کوچک را رسالت اصلی صندوق دانست و پرداخت تسهیلات را ابزاری برای دستیابی به این هدف اعلام کرد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن تاکید بر تکریم متقاضیان و ارباب رجوع و تاثیر مثبت آن بر زندگی شخصی و کاری ، خوش رفتاری و احترام به ارباب رجوع، ساده سازی و روان سازی فرآیند انجام کارها و رفتار احترام آمیز را از مهمترین اصول تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

نوراله زاده افزود: ما می خواهیم ظرف همین مدت کوتاه صندوق را به عنوان یک برند اجتماعی در حوزه منابع انسانی مطرح کنیم به نحوی که کار کردن در صندوق مایه افتخار کارکنان باشد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درخصوص برنامه آینده صندوق به توافقات صورت گرفته با دفاتر پیشخوان دولت اشاره کرد و از برون سپاری عملیات تشکیل پرونده و تعریف مشتری و ایجاد صندوق قرض الحسنه چند شعبه ای خبر داد و افزود: با ایجاد صندوق های صنفی و برون سپاری عملیات تشکیل پرونده‏ها، صندوق به یک لایه بالاتر ورود پیدا خواهد کرد و ما تنها کانال پرداخت تسهیلات خواهیم بود.

امرایی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان با ارائه گزارشی از پرداخت تسهیلات و اقدامات صورت گرفته در جهت رفع معضل بیکاری در استان و حمایت از طرح ها و ایده های کارآفرینی اظهار داشت : صندوق کارآفرینی امید خوزستان طی سالهای 92 تاکنون تسهیلاتی بالغ بر 4000 میلیارد ریال به تعداد 15.700 طرح پرداخت کرده اند اشتغال قریب به 24 هزار نفر حمایت کرده است .