حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جلسه شوراي اشتغال شهرستان داراب

حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در جلسه شورای اشتغال شهرستان داراب

تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ چاپ خبر
حضور مديرعامل صندوق کارآفريني اميد در جلسه شوراي اشتغال شهرستان داراب

حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در جلسه

شورای اشتغال شهرستان داراب

نوراله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان فارس از طرح های اشتغال شهرستان داراب و زرین دشت  بازدید کرد. 

جلسه شورای اشتغال شهرستان داراب با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، بخشداران و فعالین اقتصادی شهرستان تشکیل گردید. 
در این جلسه دکتر نوراله زاده با اشاره به روحیه بسیار بالای مردم شهرستان داراب برای تولید و کارآفرینی، با انتخاب این شهرستان در سطح استان فارس به صورت  پایلوت موافقت نمود؛ 
وی از تدوین برنامه یکساله کوتاه مدت و 4 ساله بلند مدت بری شهرستان داراب خبر داد و گفت: با تدوین این برنامه مسیر حرکت مان در آینده مشخص تر خواهد شد و با اجرای مصوبات جلسه امروز، در آینده این نمونه کارها را به عنوان الگو به دیگر شهرستان ها معرفی خواهیم کرد و با ترویج این الگوها در جهت جهش تولید قدم های بسیار موثری را برمی داریم. 
مديرعامل صندوق کارآفرینی امید همچنین از آمادگی صندوق برای حمایت از کارگاه های کوچک و متوسط در حوزه مربوط به صنایع تبدیلی خرما و بسته بندی و همچنین صنایع گل و گلاب گیری خبر داد.
نوراله زاده با اشاره به ظرفیت شهرستان داراب، خواستار اجرای طرح هر روستا یک محصول در حوزه های صنایع تبدیلی مرکبات و انجیر، خرما، گیاهان دارویی و گردشگری شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید همچنین از طرح روستای بدون بیکار روستای اسماعیل آباد و روستای زین آباد و همچنین طرح تولید کیف و کفش و طرح تولید گیاهان دارویی بازدید بعمل آورد.