افتتاح دو طرح با ايجاد 95 شغل در مازندران

افتتاح دو طرح با ایجاد 95 شغل در مازندران

تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ چاپ خبر
افتتاح دو طرح با ايجاد 95 شغل در مازندران

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان مازندران طرح های مجموعه رستوران های ونوس دریا و آب آشامیدنی اوتیسا با ایجاد مجموعاً 95 شغل و با حضور ربیعی رئیس هیات مدیره، نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و منصوری، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح گردیدند .

مجموعه رستوران های ونوس دریا در روستای کهنه سرای شهرستان نوشهر می باشد . این واحد پذیرایی در زمینی به مساحت ٥هزار مترمربع و دو هزار متر مربع ساختمان رستورانی در منطقه کهنه سرا نوشهر با هزینه ۲۲ میلیارد تومانی ساخته و تجهیز شده است.

برای تجهیز مجموعه رستوران های ونوس ٧میلیارد تومان هزینه شده که ٢میلیارد تومان آن از محل صندوق توسعه کار افرینی امید و بقیه بخش خصوصی سرمایه گذاری شد.

درادامه نیز شرکت پیوند هراز (آب آشامیدنی اوتیسا) بعنوان طرح اشتغال روستایی روستای آبکله سر کوچک شهرستان تنکابن با پرداخت تسهیلات به مبلغ 55 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ربیعی رئیس هیات مدیره صندوق در حاشیه بازدید از طرح های اشتغال روستایی استان مازندران گفت: در سیاست های دولت در دوره شیوع کرونا،حفظ سلامت و جان مردم در اصل قرار گرفته و تامین مایحتاج زندگی و معیشت در چارچوب سلامت قرار گرفت.