آيين افتتاح طرحهاي اشتغال روستايي به مناسبت روز ملي روستا

آیین افتتاح طرحهای اشتغال روستایی به مناسبت روز ملی روستا

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۹ چاپ خبر
آيين افتتاح طرحهاي اشتغال روستايي به مناسبت روز ملي روستا

 

 

 

 

آیین افتتاح طرحهای اشتغال روستايی

به مناسبت روز ملی روستا

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان گیلان در روز دوشنبه مورخه 14مهرماه99 همزمان با افتتاح سراسری طرح های اشتغال روستایی و عشایری صندوق کارآفرینی امید به مناسبت روز ملی روستا ، طرح اقامتگاه بومگردی عموناصر با اعتبار 3میلیارد و 500میلیون تومان و اشتغالزایی برای 4نفر در روستای استخرگاه شهرستان رودبار توسط  مهندس شهبازی مدیر صندوق استان به عنوان نمونه ای از طرحهای اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید  استان گیلان افتتاح شد.

در این مراسم شهبازی مدیر صندوق استان ، مومنی معاون صندوق استان ، ساغری رئیس شهرستان رودبار و جمعی از کارشناسان ستادی و سایر مقامات محلی و اهالی روستا شرکت داشتند .

مدیر صندوق استان ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی و همچنین تبریک به مناسبت روز ملی روستا ، به همه همکاران صندوق استان خداقوت گفت و یکی از اولویت های اصلی استان گیلان را حمایت از طرحهای بوم گردی بر شمرد و در خصوص تشکیل کانون بومگردی در شهرستان رودبار دستورات مقتضی را صادر نمود.

لازم به ذکر است ۲۴۳ طرح صندوق کارآفرینی امید در سطح کشور روز دوشنبه طی آیینی به صورت مجازی و ویدئو کنفرانسی و با حضور دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران به بهره‌برداری رسید .

در این آیین که از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی و در قالب بیست و هفتمین برنامه تدبیر و امید برای جهش تولید در روستای سوهای شهرستان نمین استان اردبیل برگزار شد، طرح‌های اشتغال روستایی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید در مناطق مختلف کشور به بهره‌برداری رسیدند.