بازديد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از پارک علم وفناوري استان البرز

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پارک علم وفناوری استان البرز

تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۹ چاپ خبر
بازديد مديرعامل صندوق کارآفريني اميد از پارک علم وفناوري استان البرز

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شرکت دانش بنیان مورد حمایت صندوق واقع در پارک علم و فناوری استان البرزبازدید و از نزدیک با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ازنزدیک در جریان وضعیت و نحوه تولیدات این شرکت که با حمایت های صندوق استان البرز تاسیس شده، قرار گرفت و رهنمودهایی را جهت تسریع در روند حمایت های بیشتر از کار آفرینان این شرکت ارائه کرد.

وی ضمن تقدیر از پیشرفت ها و تولید محصولات دانش بنیان این شرکت در راستای جهش تولید گفت: این شرکت نمونه همت و غیرت جوانان ایرانی است که هم دانش تولید دارند و هم در ساخت و بازاری سازی توانمند عمل نمودند.

نوراله زاده افزود: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید از اهداف اصلی ماست که این شرکت در گستره خود به نحو احسن به این مهم دست یافته است و صندوق آمادگی دارد در تمامی مراحل حامی تولیدات داخلی این شرکت باشد.


در ادامه مدیرعامل این شرکت ضمن تشکر از حمایت های مدیرعامل صندوق کشور در به ثمر نشستن زحمات جوانان شاغل در شرکت گفت: اگر این حمایت ها ادامه یابد ما توان تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان در بخش صادرات را داریم.

گفتنی است این شرکت دانش بنیان در زمینه تجهیزات پزشکی فعال است که از ترکیب متخصصین در زمینه الکترونیک ، مهندسی پزشکی ، مکانیک ، طراحی صنعتی ، MBA ، فیزیوتراپی و گروه مشاوره پزشکی تشکیل شده که تجهیزات و دستگاههایی را در زمینه های آرایشی (پلاسمایی ، کربوکسیتراپی ، RF) ، فیزیوتراپی (Tecar ، موج شوک ، لیزر پرقدرتو سایر پروژه های تحقیقاتی (Hifo Nom Tumor Cancer Therapy) تولید می کند. همچنین این شرکت در زمینه تولید محصولات مورد نیاز مبارزه با کووید19 فعالیت چمشگیری دارد.