نشست سراسري با مديران استاني و ستادي و رؤساي شهرستان هاي صندوق به صورت مجازي

نشست سراسری با مدیران استانی و ستادی و رؤسای شهرستان های صندوق به صورت مجازی

تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۹ چاپ خبر
نشست سراسري با مديران استاني و ستادي و رؤساي شهرستان هاي صندوق به صورت مجازي

در نشست سراسری مدیران استان ها و شهرستان ها که با حضور مدیرعامل صندوق و مدیران ستاد برگزار شد، نوراله زاده ضمن تبیین لزوم برگزاری این جلسه برای همدلی بیشتر و تبادل اطلاعات، از فراز و فرودهای تصویب اساسنامه صندوق و تأمین نظرات مجلس شورای اسلامی، هیأت دولت و شورای نگهبان خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به روند پیچیده اداری گفت: طبق آخرین مذاکرات، قرار شد صندوق به یک صندوق قرض الحسنه چند شعبه ای و موسسه حامی کسب و کارهای خرد و کوچک تبدیل شود که صندوق قرض الحسنه به پرداخت وام و تجهیز منابع مشغول باشد و خود صندوق نهاد حامی کسب و کار باقی بماند.

نوراله زاده گفت: این همان فعالیتی است که صندوق توسعه ملی و صندوق نوآوری شکوفایی به اجرای آن مشغولند. مدیرعامل صندوق در ادامه به بیان منافع این دسته بندی پرداخت و افزود:

صندوق قرض الحسنه به عملیات بانکداری، پرداخت تسهیلات و جمع آوری سپرده مشغول میشود و ما می توانیم فعالیت های کسب و کار را در سطوح بالاتر دنبال کنیم و نقش موثرتری در حوزه کسب و کار داشته باشیم.

وی گفت به این ترتیب شعبه ما می تواند عملیات بانکداری را به طور کاملاً الکترونیک انجام دهد و طبق اساسنامه الان مجازیم در سطح شهر تبلیغات علنی داشته باشیم و خدمات اینترنت بانک و موبایل بانک ارائه کنیم و حتی برای جذب منابع بیشتر، مانند سایر بانکها قرعه کشی برگزار کنیم.