افتتاح چندين طرح تفاهم نامه صندوق کارآفريني اميد با بنياد برکت در دلگان

افتتاح چندین طرح تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با بنیاد برکت در دلگان

تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۹ چاپ خبر
افتتاح چندين طرح تفاهم نامه صندوق کارآفريني اميد با بنياد برکت در دلگان

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: با پرداخت تسهیلات کم بهره اشتغال‌زایی در شهرستان دلگان از محل تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با بنیاد برکت تاکنون بیش از 100 نفر به درآمد پایدار رسیدند.

دینارزهی افزود: از ابتدای امسال که این تفاهم نامه کلید خورد، صندوق کارآفرینی امید با تمام توان در شهرستان‌های استان، در حال پرداخت تسهیلات کم بهره به طرح های معرفی شده بنیاد برکت است تا زمینه اشتغال افراد جویای کار در شهر ها و بخصوص روستاهای استان فراهم شود.

وی ادامه داد: تاکنون با پرداخت  بیش از 34 میلیارد ریال در شهرستان دلگان، علاوه بر اشتغال مستقیم 100 نفر، بیش از 150 نفر هم بصورت غیر مستقیم شاغل شدند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان طرح های افتتاح شده شهرستان دلگان را شامل کارگاه بلوک زنی ، واحد پرورش دام سبک ، کارگاه خیاطی ، خرازی ، سوپر مارکت و مشاغل فنی عنوان کرد.

شجاعی فرماندار دلگان نیز گفت : در دو سال اخیر 2 هزار و 249 فقره شغل با ارائه 102 میلیارد تومان تسهیلات توسط ، بنیاد برکت ، کمیته امداد ، بهزیستی ، بسیج، صندوق کارآفرینی امید و صندوق توسعه ملی در شهرستان دلگان ایجاد شده است .