اعلام آمادگي صندوق کارآفريني اميد در رفع موانع طرح هاي استان کرمانشاه

اعلام آمادگی صندوق کارآفرینی امید در رفع موانع طرح های استان کرمانشاه

تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ چاپ خبر
اعلام آمادگي صندوق کارآفريني اميد در رفع موانع طرح هاي استان کرمانشاه

دکتر نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید که به همراه تیم اقتصادی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ایام اله دهه مبارک فجر به کرمانشاه سفر کرد ، در دیدار با بازوند استاندار کرمانشاه  از اعلام آمادگی صندوق در رفع موانع طرح های ارجاع شده ، تامین مالی و نیز توسعه ظرفیت اشتغال منطقه با توجه به پتانسیل استان در این سفر خبر داد .

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ابراز امیدواری کرد تصمیمات اتخاذ شده و پیگیری های این سفر در ماههای پایانی دولت به نتایج خوبی رسیده و باعث بمثر رسیدن برنامه ریزی های صورت گرفته و رونق اشتغال و تولید استان گردد .

دکتر نوراله زاده گفت : با توجه به ظرفیت های خوبی که کرمانشاه دارد و کارهایی که از قبل شروع شده ، امیدوارم این سفر تکمیل کننده اقدامات چند سال اخیر باشد و در پایان دوره شاهد باشیم برنامه هایی که استان در نظر داشته به نتیجه رسیده لذا صندوق کارآفرینی امید آمادگی دارد چنانچه در طرح های ارجاع شده به صندوق موانعی وجود داشته باشد نسبت به رفع و پیگیری آن اقدام کنیم .

تیم اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سرپرستی دکتر منصوری معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان های کرمانشاه و کردستان به همراه روسای سازمان ها، موسسات و بانک های عامل و مدیران کل معاونت های وزارتخانه با هدف توسعه برنامه‌های اشتغالزا و نیز حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها روز سه شنبه به کرمانشاه سفر کردند .

بررسی و پیگیری پروژه‌های مربوط به شستا، طرح‌های مرتبط با تجارت مرزی، پروژه‌های مربوط به زنجیره‌های ارزش، مشاغل کوچک و کارگاهی، مشاغل خانگی و بحث بیمه روستایی از مهمترین اهداف سفر تیم وزارت به استان است.

تأمین مالی بانک‌ها از اهداف دیگر این سفر  است و مدیران بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید نیز به همراه این تیم به استان کرمانشاه آمدند تا با تامین مالی این بانکها بخشی از کمبود اعتبارات لازم برای تکمیل و تجهیز پروژه های استان تامین و مرتفع گردیده و موجبات رونق تولید و اشتغال استان شود .

دیدار با استاندار کرمانشاه، حضور در برنامه های ستادی و شهرستانی از جمله جلسات کمیته هماهنگی اشتغال استان با حضور استاندار و معاون هماهنگی امور اقتصادی و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین استانداری و وزارت به نمایندگی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال از مهمترین برنامه های تیم اقتصادی اعزامی وزارت به استان کرمانشاه است.