تقدير رياست محترم جمهور از کارآفرين مورد حمايت صندوق استان

تقدیر ریاست محترم جمهور از کارآفرین مورد حمایت صندوق استان

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ چاپ خبر
تقدير رياست محترم جمهور از کارآفرين مورد حمايت صندوق استان

در سی و پنجمین دوره انتخاب و معرفی نمونه ها و قهرمانان ملی بخش کشاورزی ، خانم مریم رحمتی از تسهیلات گیرندگان صندوق کارآفرینی امید استان ،  بعنوان مدیرعامل نمونه  کشوری  صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی انتخاب و از طرف ریاست محترم جمهوری مورد تقدیر قرار گرفت .

مریم رحمتی دانشجوی دکترای مدیریت و مدیرعامل صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری ودهیار روستای حیدرآباد از توابع شهرستان هرسین استان کرمانشاه است که در سالهای 95 و 97 از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استفاده و با فعالیت در حوزه های کشاورزی و صنایع دستی روستایی نقش بسزایی در احیا تولیدات دست بافت ستنی از جمله گلیم و فرش داشته که مجموعه فعالیت های این صندوق در روستا منجر به توانمند سازی زنان روستایی در تولید این محصولات شده است و بر اساس ارزیابی  های صورت گرفته بعنوان مدیر نمونه کشوری صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی انتخاب گردید .

در بخشی از متن تقدیر ریاست محترم جمهور آمده است :

سرکارخانم مریم رحمتی

دستیابی به امنیت غذایی کشور و رشد و شکوفایی کشاورزی این مرز و بوم ، مرهون همت و تلاش ارزنده خانواده بزرگ کشاورزی است . ثمره این تلاش ها ، نوید بخش آینده ای روشن و توسعه ای پایدار در مسیر خودکفایی کشور است . در سال مزین به «جهش تولید» انتخاب شما به عنوان برگزیده ملی بخش کشاورزی رشته : « مدیرعامل نمونه صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی » در سی و پنجمین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی را تبریک می گویم و از درگاه خداوند بزرگ سعادت ، سلامت و توفیق روز افزونتان را مسئلت دارم .

حسن روحانی