همت صندوق کارآفريني اميد کرمانشاه براي توسعه کسب و کارهاي خرد و بهبود اشتغال استان

همت صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه برای توسعه کسب و کارهای خرد و بهبود اشتغال استان

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ چاپ خبر
همت صندوق کارآفريني اميد کرمانشاه براي توسعه کسب و کارهاي خرد و بهبود اشتغال استان

مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه ، در نشست روسای شعب منطقه شرق استان که در محل صندوق شهرستان صحنه برگزار شد گفت : درحال حاضر فعالیت های صندوق همگام با ریل توسعه استان در مسیر خوبی قرار گرفته و امیدواریم با همت مضاعف روسای شعب و همکاری مسئولین استانی و شهرستانی این روند ادامه یابد .

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفراینی امید استان : محمدطاهرعظیمی فشی در این نشست ضمن اشاره به 2 سفر پیاپی مدیرعامل محترم صندوق جناب آقای دکتر نوراله زاده در طی ماه گذشته به استان ، اظهار داشت که تصمیمات و مصوبات بسیار خوبی صورت گرفته که قطعا در حوزه حمایت از کسب و کارها و بهبود روند اشتغال ، گره گشایی صورت خواهد پذیرفت .

وی ادامه داد : با این تصمیمات و مصوبات حتما گام موثری در استان برداشته خواهد شد و آثار این اقدامات در آینده نزدیک نمود خواهد یافت .

عظیمی فشی یاد آور شد : صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه در حوزه حمایت از کسب و کارهای خرد تسهیلات اشتغال روستایی در زمینه های گوناگون بسیار مطلوب عمل نموده و امید است که با شناسایی و استفاده  از ظرفیت های استانی و شهرستانی بتوانیم به اهداف عالیه صندوق دست بیابیم .

در پایان ضمن بررسی عملکرد شعب ، هر کدام از روسای شهرستانی حاضر در جلسه به بیان و معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان خود پرداختند و ضمن ارائه راهکارهای لازم مشکلات موجود را نیز مطرح نمودند .

در این نشست معاون استان و کارشناسان ستادی بهمراه شهرستانهای کرمانشاه ، سنقر ، کنگاور ، صحنه و هرسین حضور داشتند.