صندوق کارآفريني اميد کرمانشاه از استانهاي سرآمد در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه

صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه از استانهای سرآمد در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ چاپ خبر
صندوق کارآفريني اميد کرمانشاه از استانهاي سرآمد در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه

مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه در نشست روستای شعب منطقه غرب ، استان کرمانشاه را از استانهای سرآمد در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برشمرد و گفت : استان کرمانشاه در سالهای اخیر دچار مشکلات متعددی گردید که صندوق کارآفرینی امید با توجه به ماموریت اصلی خود توانست در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر تسهیلات خوبی را پرداخت نماید و این امر باعث شده که این استان از استانهای سرآمد در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه باشد .

محمد طاهر عظیمی فشی با اشاره به مرزی بودن تعدادی از شهرستانهای غرب استان و پتانسیل های موجود در این مناطق نسبت به سایر شهرستانها ، بیان نمود که ظرفیت های بسیار خوبی برای حمایت و توسعه از کسب و کارهای خرد وجود دارد که انشاءاله با همت و تلاش بیشتر پرسنل صندوق ، نمایندگان محترم مجلس ، فرمانداران و سایر مسئولین شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی این مناطق باشیم .

وی ادامه داد : روسای شعب بایستی نسبت به تشخیص فرصت های موجود شهرستانی در راستای اهداف و فعالیت های صندوق اقدام نمایند تا موجب رونق کسب و کارهای موجود و حمایت از کسب و کارهای ایجادی شود .

عظیمی فشی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید در راستای رسالت خود برنامه های مهمی برای توسعه کسب و کارها و حمایت از اشتغال روستایی در سطح استان دارد ، گفت : این برنامه ها در زمینه های مختلف در دست اقدام می باشد که مهمترین آن اعتبارات مرحله پنجم صندوق توسعه ملی برای توسعه روستاها است که امید است در آینده نزدیک شاهد رفع موانع و تامین منابع مالی پیش روی توسعه روستایی باشیم .

در پایان نشست ضمن بررسی عملکرد شعبات ، هر کدام از روسای شعب به بیان مشکلات پیش رو و معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستانی خود اقدام نموده و مصوبات خوبی در این خصوص انجام پذیرفت .

در این نشست معاون استان و کارشناسان ستادی استان بهمراه روسای شعب شهرستانهای اسلام آباد غرب ، گیلانغرب ، قصرشیرین ، دالاهو و سرپل ذهاب حضور داشتند .