ديدار مدير صندوق کارآفريني اميد استان کرمانشاه با عضو کميسيون کشاورزي، آب، منابع طبيعي و محيط زيست مجلس شوراي اسلام

دیدار مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلام

تاریخ انتشار : ۷ فروردين ۱۴۰۰ چاپ خبر
ديدار مدير صندوق کارآفريني اميد استان کرمانشاه با عضو کميسيون کشاورزي، آب، منابع طبيعي و محيط زيست مجلس شوراي اسلام

طاهر عظیمی فشی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با دکتر رشیدی نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسات سازمان دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار ابتدا دکتر رشیدی نماینده مردم شهرستان کرمانشاه و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس به بیان مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود پرداخت و از بیکاری به عنوان مهمترین دغدغه ی مردم یاد کرد .

وی با مقایسه عملکرد خوب صندوق در پرداخت تسهیلات نسبت به سایر بانکها ، صندوق کارآفرینی امید را  نهادی امید بخش برای مردم توصیف و از این تلاشها قدردانی کرد .

دکتر رشیدی همچنین آمادگی خود را برای همراهی و هر گونه حمایت اعلام و ابراز امیدواری نمود ، با برنامه ریزی و بهره گیری هدفمند از امکانات و ظرفیت های مغفول استان ، زمینه ارائه خدمات هوشمند و موثرتر فراهم گردد.

در ادامه عظیمی فشی مدیر صندوق استان کرمانشاه نیز گزارشی از عملکرد و نتایج حاصله ارائه و به تشریح برنامه ها و طرح های استراتژیک "روستای فاقد بیکار "  ، "هر روستا یک محصول ، هر خانه یک کارخانه " و "صندوق های خرد محلی " پرداخت .

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در پایان تأکید ویژه ای بر خدمات و حمایت های صورت گرفته در حوزه های کشاورزی و دامداری داشت و خواستار همکاری بیش از پیش و استفاده از ظرفیت های قانونی مجلس شورای اسلامی در جهت کمک به صندوق کارآفرینی امید شد .