تقدير مديرعامل از پرسنل کارآفرينان در روز کارگر

تقدیر مدیرعامل از پرسنل کارآفرینان در روز کارگر

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ خبر
تقدير مديرعامل از پرسنل کارآفرينان در روز کارگر

به مناسبت روز کارگر نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی با اهدای لوحی از واحدهای تولیدی که بیشترین تعداد پرسنل را داشتند، تقدیر و تشکر کرد و تقدیرنامه های کارآفرینان استانی به مراکز استان‌ها ارسال شد.

اردبیل

همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر، بابایی مهر مدیر صندوق کارآفرینی استان اردبیل با ارائه تقدیرنامه مدیرعامل صندوق، از واحدهای تولیدی موفق در امر اشتغالزایی تجلیل کرد.

 بابایی مهر ضمن مراجعه به کارگاه شرکت برین چوب، ضمن قرائت پیام دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، لوح تقدیر وی را به قادر نجفی، فعال تولیدی و اقتصادی اهدا کرد. در این مراسم عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل و رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در محل اجرای طرح واقع در ناحیه صنعتی رضی در شهرستان مشگین شهر نیز حضور داشتند.
گروه تولید صنایع چوبی و ام دی اف برین چوب با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی باحمایت ۳۰ میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در ناحیه صنعتی رضی راه اندازی شده و به‌صورت مستقیم برای ۲۷ نفر اشتغال ثابت فراهم نموده است. این طرح ظرفیت این را دارد که برای ۱۵۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کند.

ایلام

عزت پور مدیر استان ایلام ضمن تقدیر از فعالیتهای اقتصادی آقای توکلی، لوح تقدیر مدیرعامل را به وی اهدا کرد. بهروز توکلی به عنوان مجری طرح شرکت کولاک غرب ایلام (تولید نوشیدنی های غیرالکلی) و یکی از کارفرمایان اقتصادی استان ایلام است که با سرمایه گذاری 660 میلیون تومان و با حمایت مالی سه میلیارد و سیصد میلیون تومانی صندوق کارآفرینی امید  از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی  راه اندازی شده و به صورت مستقیم برای 23 نفر اشتغالزایی نموده است.

خراسان جنوبی

به مناسبت روز جهانی کارگر صندوق کارآفرینی امید از 3 کارآفرین نمونه استان خراسان جنوبی که مورد حمایت صندوق قرار گرفته اند تقدیر بهعمل آورد.

در این مراسم زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان، اشرفی مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نمایندگی از دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از این 3 کارآفرین تقدیر کردند.

زنگنه در این مراسم گفت: جایگاه کارگر از اهمیت خاصی برخوردار است و جزء سرمایه های واقعی هر کشوری محسوب می شوند و باید به این قشر پرتلاش همیشه نگاهی ویژه داشت  چرا که با حمایت از این افراد، اقتصاد کشور پویاتر خواهد بود.

خراسان رضوی

به مناسبت گرامیداشت ‌یازدهم اردیبهشت ماه سالروز جهانی کار وکارگر طی مراسمی به میزبانی صندوق کارآفرینی امید شهرستان قوچان با حضور امام جمعه محترم شهرستان و ریاست محترم اداره کار و مدیریت محترم فنی حرفه ای شهرستان قوچان و جمعی از کارکنان کارگاه تولید ظروف چینی آقای روشن سراب که با استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید شهرستان قوچان شروع بهکار کرده بودند از کارگران زحمت کش این کارگاه تقدیر شد.

 این مراسم با هدف ارج نهادن به مقام محترم کارگر در این کارگاه برگزار شده بود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه کارگران به همه 20 نفر کارکنان به رسم یاد بود هدیه ای اهدا شد.

خراسان شمالی

نبی زاده مدیر صندوق استان با حضور در محل نمایشگاه گلیم بافی و تولید فرش ابریشم سرکار خانم صاحب جمال یزدانی لوح تقدیر ارسالی مدیرعامل محترم را به ایشان اهدا نمودند.
نبی زاده ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات این بانوی کارآفرین، ابراز امیدواری کردند با توجه به سبقه بسیارخوب این هنر باستانی در استان و نوآوری و همت و تلاش بیشتر این کارآفرین علاوه بر ایجاد اشتغال با طرح های جدید و برندسازی موفق شده اند ضمن ایجاد بازارهای جدید برای اهالی منطقه، یک کارگاه آموزشی نیز محسوب می گردند.  
کارگاه تولیدی گلیم بافی و فرش ابریشم خانم یزدانی با سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد ریال و حمایت 2 میلیارد و پانصد میلیون ریالی صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری در روستای باغلق شهرستان راز و جرگلان توانسته برای 35 نفر به‌صورت مستقیم شغل ایجاد کند.