تقدير رئيس شوراي هماهنگي بانک‌هاي استان بوشهر از عملکرد صندوق کارآفريني اميد

تقدیر رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان بوشهر از عملکرد صندوق کارآفرینی امید

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ خبر
تقدير رئيس شوراي هماهنگي بانک‌هاي استان بوشهر از عملکرد صندوق کارآفريني اميد

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان بوشهر در اولین جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان در سال 1400 از تلاشها و خدمات ارزنده صندوق کارآفرینی امید و سایر بانک‌های استان در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال و کمک به رونق تولید و کاهش بیکاری در استان با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

داریوش زراعت گر اظهار داشت: بانک‌ها بایستی نهایت تعامل در ارائه خدمات به مشتریان را داشته باشند و در زمینه تسهیلات اشتغال علی الخصوص اشتغال روستایی، با توجه به محدودیت روستاییان در ارائه تضامین موردنظر بانک‌ها بایستی نهایت تسهیل و همکاری با ایشان در نظر گرفته شود و سند املاک روستایی و دستگاه ها و تجهیزات کارگاهی کارآفرینان می‌تواند ضامن قابل اعتماد باشد. امیدوارم با همکاری مدیران بانکی شاهد رضایتمندی مردم باشیم.

وی در پایان از حمایت های صندوق کارآفرینی امید از اشتغال روستایی به خصوص پرداخت های اخیر تسهیلات این صندوق در استان بوشهر در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که این روند همچنان ادامه داشته باشد و با همکاری هم بانک‌ها و دستگاه اجرایی تمامی اعتبارات پرداخت شود و با ایجاد اشتغال پایدار در روستاها گام بلندی در توسعه اشتغال در روستاها داشته باشیم.

در این نشست، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر با اشاره به آمار پرداخت تسهیلات اشتغال صندوق در استان گفت: صندوق کارآفرینی امید در سال 1399 توانست 815 فقره تسهیلات مختلف اشتغال به مبلغ 406،706،000،000 ریال در استان پرداخت کند و  از ابتدای ابلاغ اعتبارات اشتغال روستایی نیز تاکنون 915 فقره تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ 638،660،000،000 ریال با ایجاد اشتغال بیش از 1900 نفر در استان پرداخت کرده و به رسالت خود در حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک به خصوص در روستاها ادامه خواهد داد.

وی ابراز امیدواری کرد که دستگاه‌های اجرایی استان و بانک‌ها از همین روزهای نخستین امسال با یک مدیریت جهادی اقدامات لازم را انجام دهند و پیگیر باشند تا شاهد جذب 100 درصدی منابع اشتغال و ریشه کن شدن بیکاری در استان باشیم.