افتتاح صندوق خرد محلي بسيج روستاي بقرائي شهرستان زيرکوه

افتتاح صندوق خرد محلی بسیج روستای بقرائی شهرستان زیرکوه

تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ خبر
افتتاح صندوق خرد محلي بسيج روستاي بقرائي شهرستان زيرکوه

صندوق خرد محلی روستای بقرایی با حضور مسئولان شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم که زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی، امینی معاون فرماندار شهرستان زیرکوه، سرهنگ کاری فرمانده پایگاه بسیج و برخی از مدیران شهرستانی در مراسم افتتاح این صندوق حضور داشتند. امینی  معاون فرماندار شهرستان زیرکوه ضمن تشکر از عملکرد صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر ظرفیت و توان بالای شهرستان در بخش های گوناگون ضمن تقاضای استمرار این گونه طرح ها عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید می تواند با تامین سرمایه درقالب صندوق خرد محلی بسیج نقش موثر و کمک شایانی در افزایش اشتغال بسیجیان و روستائیان در شهرستان انجام دهد.

در این مراسم، زنگنه ضمن بررسی طرح های موجود در صندوق خرد محلی بسیج روستای بقرائی گزارشی از عملکرد صندوق کارآفرینی امید در شهرستان ارائه نمود. لازم به ذکر است برای راه اندازی و افتتاح این طرح دو‌ میلیارد و دویست میلیون ریال پرداخت شده است.

گفتنی است صندوق کارآفرینی امید شهرستان زیرکوه تاکنون دو میلیارد و سیصد میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه از محل تفاهم نامه بسیج سازندگی به متقاضیان پرداخت نموده است. میزان تسهیلات پرداختی در استان از محل این تفاهم نامه نیز قریب به 39 میلیارد ریال می باشد که به 24 طرح اختصاص یافته است.