دوشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۵۱ ۳۴۱
طبقه بندی: اخبار ادارات شهرستان ها
چچ

50 صندوق خرد محلی در گچساران و باشت تشکیل می شود

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال در راستای حمایت از کسب و کار های خرد و کوچک، 50 صندوق خرد محلی در دو شهرستان گچساران و باشت این استان راه اندازی می شود.

50 صندوق خرد محلی در گچساران و باشت تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، همت اله ناصری در نشست با فرمانداران شهرستان های گچساران و باشت با اعلام این خبر افزود: صندوق کارآفرینی امید در سال 1401 در شهرستانهای باشت و گچساران بیش از 260 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

او خواستار هم افزایی و تعامل بیشتر دستگاهها اجرایی،کارخانه ها و شرکت های خصوصی با صندوق کارآفرینی امید شد تا از این طریق میزان ایجاد اشتغال در این دو شهرستان رشد مطلوبی یابد.

گرامی فرماندار شهرستان باشت نیز با قدردانی از خدمات صندوق در این شهرستان گفت: تلاش می شود ساختمانی مناسب و در شان خدمات رسانی به مردم به صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان واگذار شود.

دیهیم فرماندار شهرستان گچساران هم ضمن تقدیر از فعالیت ها صندوق ،به خصوص حمایت مالی از صندوق های خرد محلی که تاکنون در شهرستان راه اندازی شده است گفت: در شهرستان گچساران شرکت نفت و گاز،پتروشیمی،و کارخانه های تولیدی زیادی وجود دارند که با اعلام صندوق جلسه ای در فرمانداری شهرستان در خصوص هم افزایی منابع مسئولیت های اجتماعی و سپرده گذاری در صندوق کارآفرینی امید برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: