چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۱۶:۱۶ ۳۵۲
طبقه بندی:
  • اخبار ادارات شهرستان ها
  • اخبار سازمان
چچ

در بازدید نایب رئیس هیأت مدیره صندوق کارآفرینی امید صورت گرفت؛

بررسی خسارت به کسب و کارهای خرد و کوچک در مناطق زلزله زده شهرستان خوی

نماینده ویژه معاون اول رییس جمهور و نایب رئیس هیأت مدیره صندوق کارآفرینی امید از مناطق زلزله زده شهرستان خوی استان آذربایجان غربی بازدید و با مردمی که کسب و کارشان در زلزله آسیب دیده بود گفتگو کرد.

بررسی خسارت به کسب و کارهای خرد و کوچک در مناطق زلزله زده شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در بازدید از این مناطق گفت: با ارزیابی بنیاد مسکن از میزان خسارت به این مناطق و گزارش به هیات دولت، کمک های تسهیلاتی برای بازسازی مسکن آسیب دیدگان در نظر گرفته می شود.

مدنی در این بازدید اظهار داشت: درتلاشیم تا در خصوص کسب و کارهای افراد آسیب دیده، شرایط امهال اقساط تسهیلات فراهم شود.

علی عبدالهی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان غربی نیز در این بازدید گفت: با توجه به اینکه صاحبان کسب و کارها در مناطق زلزله زده شهرستان خوی با تعطیلی کار و با مشکل عقب افتادن اقساط روبرو می شوند، تا برگشت شرایط به حالت عادی پیشنهاد می شود مهلت سه ماهه برای بازپرداخت اقساط در نظر گرفته شود.

شامگاه شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ در ساعت ۲۱:۴۴ دقیقه، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر در عمق ۷ کیلومتری زمین شهرستان خوی را لرزاند و خساراتی به مراتب بیشتر به ویژه در شهر فیرورق به عنوان کانون زلزله به بار گذاشت. طبق آخرین آمار این زلزله تاکنون بیش از هزار مصدوم و ۳ فوتی داشته است.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: