سه شنبه, ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۳۹ ۱۰۹۸
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی؛

عملکرد صندوق کارآفرینی امید در حمایت از مشاغل و جوانان خلاق قابل قدردانی‌ست

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق کارآفرینی امید درصدد کارسازی و تسهیل گری است تا شغلی ایجاد شود و افرادی مشغول به کار شوند که این اقدام بسیار ارزشمند است.

عملکرد صندوق کارآفرینی امید در حمایت از مشاغل و جوانان خلاق قابل قدردانی‌ست

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در دیدار با سید عباس امامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد با بیان این مطلب گفت: درگذشته از افرادی که با کمترین تسهیلات می توانستند شغلی را ایجاد کنند حمایت های لازم صورت نمی گرفت ولی اکنون با حمایت های صندوق کارآفرینی امید شاهد رونق کسب و کار جوانان خلاق هستیم.

او با بیان اینکه صندوق ها کارگشاتر از بانک ها هستند و بانک ها دارای مشتری خاص هستند اظهار داشت: حمایت از طرح های دانش بنیان،ایده های نو و جوانانی که اشتیاق تولید دارند باید در اولویت قرار گیرد.

هنچنین امامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد در این دیدار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، صندوق کارآفرینی امید استان، یکهزار و 501 فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت به مبلغ یکهزار و 635 میلیارد ریال پرداخت کرده است که زمینه ایجاد و تثبیت یکهزار و 155 فرصت شغلی فراهم شده است.

او افزود: از این تعداد 674 فقره تسهیلات به بانوان و 827 فقره به آقایان پرداخت شده است.

امامی با اشاره به تفاهم نامه های صندوق با دستگاه های اجرایی مختلف در چارچوب ابلاغ اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ کل کشور ادامه داد: در سال جاری 590 فقره تسهیلات اشتغالزا به مبلغ یکهزار و 230 میلیارد ریال از محل اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ در این استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: