سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۰۹:۱۴ ۳۸۶
طبقه بندی: اخبار سازمان
چچ

تجلیل از پژوهشگران برتر صندوق کارآفرینی امید

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی از پژوهشگران برتر صندوق کارآفرینی امید که در شش قسمت مختلف برتر شدند در مراسمی تقدیر شد.

تجلیل از پژوهشگران برتر صندوق کارآفرینی امید

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، در این مراسم وحید خباز زاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی صندوق کارآفرینی امید، پژوهش را سر منشا پویایی سازمان عنوان کرد و گفت: برای تداوم پیشرفت و موفقیت افراد در هر سازمان، دانش افزایی و توجه به مهارت ها با اهمیت است که این مهم موجب ارتقا آن سازمان خواهد شد.

وحیدالدین غروی مدیر نوآوری و پیشرفت دانش بنیان صندوق کارآفرینی امید نیز در این جلسه با تشریح رویکرد نظام پژوهشی صندوق در یک سال اخیر و فعالیت‌های پژوهشی انجام شده در صندوق گفت: کمیسیون هماهنگی پژوهش بانک‌ها به عنوان بازوی پژوهشی شورای هماهنگی بانک‌ها در جلساتی مدون و با حضور نمایندگان 13 بانک، شیوه نامه انتخاب پژوهشگر برتر را تدوین کرد و این شیوه نامه یکی از بهترین اقدامات این کمیسیون بود که موجب یکتایی رویه انتخاب پژوهشگر در بین بانک‌های عضو شورا شد.

غروی ادامه داد: بر همین اساس با بررسی 25 پرونده پژوهشی از سراسر کشور، افراد برتر انتخاب شدند.

در این مراسم از علی سرخوش سرا به عنوان پژوهشگر برتر، فرهاد احمدی به عنوان دارنده پژوهش برتر،

ناصر قویمی، بیشترین عنوان تجربه دانشی ثبت شده در سامانه مدیریت دانش و ابوالفضل اکرمی، پیشنهاد دهنده برتر سامانه نظام پیشنهادها و نوآوری مستمر تجلیل شد.

همچنین در قسمت مشارکت کنندگان برتر کارگاه‌های نوآوری از علی مهرپرور، قاسم کیقبادی زاده، زهرا راشکی، رضا پیری، فهیمه پهلوانی، اعظم خلیلی، مسعود محققی، طیبه ابراهیمی، علی شبیری و بیان علایی حسینی و در قسمت مسابقه کارگاه نوآوری از رحیم آزموده، طیبه ابراهیمی، حبیب الله خسروی، علی شاهی، عالیه رضائی، خدیجه میرزایی قدردانی شد.

و همچنین پریا ترابی، حامد حدادی، یاسر سجادی و همایون اشکورجیری به عنوان پژوهشگران شایسته تقدیر شناخته شدند.

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: